Piotr i Paweł x2 triumfują w Inowrocławiu!

IV GP Inowroclawia1

Paweł Bielunkiewicz (kat.do 50lat), Paweł Lewandowski (kat.50-60lat) oraz Piotr Wojciechowski (kat.pow.60lat) wygrali rozgrywki w swoich kategoriach wiekowych podczas 4. turnieju z cyklu Grand Prix Inowrocławia, rozegranego ostatniej niedzieli, 21 lutego. W ten sposób walka o podium weszła w decydującą fazę i widać to było po zestawie par finałowych, gdzie najczęściej spotykali się zawodnicy zajmujący czołowe miejsca w klasyfikacjach generalnych.

W kategorii do 50 lat, Paweł Bielunkiewicz (Bydgoszcz) pokonał w finale Ryszarda Berkę (Nakło). Trzecie miejsce zajął Sebastian Iwanicki z Torunia po zwycięstwie nad Rafałem Jurkiem (Pakość). Poniżej pierwsze 8 miejsc:

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU

1. BIELUNKIEWICZ PAWEŁ           - 102 PKT.

2. BERKA RYSZARD                     - 100 PKT.

3. STASZCZYK TOMASZ               - 83 PKT.

4. JUREK RAFAŁ                           - 80 PKT.

5. IWANICKI SEBASTIAN              - 69 PKT.

6. FRĄCKOWIAK MARCIN              - 57 PKT.

7. PRYKOWSKI JAROSŁAW            - 56 PKT.

8. WOJCIECHOWSKI DANIEL         - 51 PKT.

W kategorii 50-60 lat Paweł Lewandowski (Inowrocław) pokonał lidera klasyfikacji generalnej, Jarosława Jagiełkę (Toruń), natomiast o 3. miejsce spotkali się Dariusz Mórawski oraz Adam Białkowski (obaj z Torunia) - wygrał Dariusz.

8. SITARZ ANDRZEJ - TORUŃ

1. JAGIEŁKA JAROSŁAW              - 65 PKT.

2. MÓRAWSKI DARIUSZ              - 55 PKT.

3. LEWANDOWSKI PAWEŁ           - 53 PKT.

4. WOJCIECHOWSKI JÓZEF          - 49 PKT.

5. LEWANDOWSKI GRZEGORZ      - 47 PKT.

6. PAWŁOWSKI ADAM                  - 43 PKT.

7. BIAŁKOWSKI ADAM                 - 39 PKT.

8. GRATKOWSKI PIOTR                - 33 PKT.

W najstarszej kategorii, w finale spotkali się zawodnicy zajmujący dwa pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, Piotr Kryszak (Wierzchosławice) oraz Piotr Wojciechowski (Radziejów) - wygrał ten drugi po raz pierwszy w tym cyklu rozgrywek. 3. miejsce dla Zbyszka Lewandowskiego po zwycięstwie nad Jerzym Panfilem (obaj Inowrocław).