Natasza ŻEŁUDOK wygrywa 2 turniej GP Słonecznych/2 GP LOTTO Bydgoszczy

20191019 Natasza

W dniu 16.10.19 r., zgodnie z planem, rozegraliśmy drugi turniej z cyklu GP SŁONECZNI sezonu 2019/2020. W hali przy ulicy Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy, pojawiło się 33 zawodników i jedna zawodniczka, co należy uznać za bardzo dobry wynik.

Można by zakończyć ten opis prostym cytatem z Seksmisji reż. Juliusza Machulskiego: „Kobieta mnie bije”!!! Natasza, jedyny rodzynek w grupie 34 uczestników nie znalazła pogromcy i wygrała środowe zmagania. Niestety ja również, po raz kolejny przekonałem się o skuteczności jej obrony i poległem w finale dość gładko 0:3. Trzecie miejsce zajął Grzegorz ZIÓŁKOWSKI pokonując 3:2 Mariusza PRYMULĘ. 

Poza tymi faktami trzeba stwierdzić, że wyrównany to cykl i każdy może napsocić każdemu. Remi Breński (finalista pierwszego turnieju) zajmuje 20ste miejsce, Dawid Garboliński (34ty we wrześniu) melduje się na 6stej pozycji, Mariusz Prymula (26ty we wrześniu) jest 4-ty,  a 5ty we wrześniu Filip Stypka zajmuje ostatecznie w środę 18 pozycję. Można by podawać kolejne przykłady, świadczące o bardzo wyrównanej stawce zawodników ale zobaczcie sami w załączonym materiale.

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy bawili się z nami w środę.  Już dzisiaj zapraszamy na listopadowy turniej.                                                            

 

Za organizatorów: Robert Różyński