Drugi turniej GP Słonecznych LOTTO CUP za nami

winery

W dniu 14.10.20 r., rozegraliśmy drugi turniej z cyklu GP SŁONECZNI nowego, jubileuszowego XV sezonu. Turniej był jednocześnie drugą odsłoną GP LOTTO CUP Bydgoszczy. W hali przy ulicy Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy, gościliśmy tym razem 27 zawodników, z czego 8semka zadebiutowała w tegorocznym cyklu. Dwóch debiutantów osiągnęło 8kę, drugi Adrian Męczyński i ósmy Rafał Jurek.

Zawody wygrał ubiegłoroczny zwycięzca kilku ostatnich cyklów GP Grzegorz Ziółkowski i wspólnie z trzecią w turnieju Nataszą Żełudok dzieli fotel lidera zawodów. Reszta wyników w załączeniu.  

Mimo rozegrania wszystkich pojedynków w wymiarze „do 3 wygranych” oraz mimo wielu pięciosetówek gry zakończono, ok. 22.00 co pokazuje, że przy dobrej dyscyplinie organizatorów i uczestnników jesteśmy w stanie kończyć zawody w miare normalnym terminie.

Kolejny turniej zgodnie z planem 25 listopada. W związku z obecną sytuacją, proszę śledzić naszą stronę internetową www.pingpong.bydgoszcz.pl, na której publikujemy najświeższe informacje związane z naszą działalnością i w razie konieczności odwołania/przełożenia turnieju tam taka informacja pojawi się jako pierwsza.

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy bawili się z nami w środę.                                                             

Za organizatorów: Robert Różyński

Tabelka 1

Tabelka 2

Plików:
(0 głosów)
Dodany: 2020-10-20
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 19.21 KB