SŁONECZNI SIĘ ROZKRĘCAJĄ - LOTTO CUP ZAKOŃCZONY!

3GP winery 3 soneczni

W dniu 25.11.20 r., rozegraliśmy trzeci turniej z cyklu GP SŁONECZNI nowego, jubileuszowego XV sezonu. Turniej był jednocześnie trzecią/ostatnią odsłoną cyklu GP LOTTO CUP Bydgoszczy. Cieszy fakt, że mimo utrudnień związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną frekwencja po raz kolejny dopisała, W hali przy ulicy Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy, gościliśmy 28 zawodników, z czego tym razem 9tka zadebiutowała w tegorocznym cyklu. Poziom po raz kolejny został podniesiaony gdyż sześciu ze wspomnianej dziewiątki to zawodnicy aktualnie występujący w trzeciej lidze PZTS.

Jak zwykle 8ka z poprzedniego turnieju została rozstawiona, reszta była dolosowana z tzw. „wora”. Biorąc pod uwagę wspomniany poziom zawodników, już pierwsze gry skojarzyły bardzo ciekawe pary a pojedynki były bardzo zacięte, w wyniku których wyłonino następujące pary ćwiećfinałowe: Ziółkowski – Prymula, Breński – Łojewski, Żełudok – Grzelak, Różyński – Męczyński. Na tym poziomie gry w wyniku kontuzji zakończyła jedna z faworytek turnieju Natasza Żełudok. Pech Nataszy był „szczęściem” Michała Grzelaka, który awansował do półfinału bez gry. Półinały uzupełniła moja skromna osoba oraz Grzegorz Ziółkowski i Remi Grzegorz pokonał Remiego, a Robert Michała i w ten sposób dotarliśmy do finału, w którym po raz kolejny lepszym okazał się Grzegorz (3:2). Reszta wyników w załączeniu.  

Jak pisałem na wstępie, środowy turniej był podsumowaniem GP LOTTO CUP. W trzyturniejowym cyklu najlepszym okazał się Grzegorz ZIÓŁKOWSKI, który wyprzedził Nataszę ŻEŁUDOK oraz Michała GRZELAKA. Cała trójka została nagrodzona pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Sponsorowi serdecznie dziękujemy za przychylność i wsparcie naszego turnieju.

3GP winery lotto cup

Kolejny turniej zgodnie z planem 9 grudnia. W związku z obecną sytuacją, proszę śledzić naszą stronę internetową www.pingpong.bydgoszcz.pl, na której publikujemy najświeższe informacje związane z naszą działalnością i w razie konieczności odwołania/przełożenia turnieju tam taka informacja pojawi się jako pierwsza.

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy bawili się z nami w środę.                                                             

Za organizatorów: Robert Różyński

3GP TAB1

3GP TAB2

3GP TAB3

Plików:
(0 głosów)
Dodany: 2020-11-29
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 29.56 KB