Ogólnopolski Turniej Gwiazdkowy LOTTO z rekordową frekwencją

4 GP Winners

W dniu 09.12.2020 r., rozegraliśmy czwarty turniej z cyklu GP SŁONECZNI sezonu 20/21, turniej był jednocześnie, dzięki uprzejmości sponsorów, jednorazowym, Ogólnopolskim Turniejem Gwiazdkowym LOTTO.

Miło nam poinformować, iż pomimo niesprzyjających warunków epidemicznych na hali przy ulicy Bronikowskiego 45 pojawiła się rekordowa ilośc zawodników, gościliśmy na Gwieżdzie 41 uczestników, w tym aż 13 tegorocznych debiutantów. Pomimmo nadspodziewanej frekwencji oraz „obsuwy” w rozpoczęciu,   że cały czas tutaj mamy rezerwy czsowe do poprawy.

Żeby nie opisywać tego co możecie prześledzić w załącznikach (mowa o rezultatach i przebiegu rywalizacji), począwszy od tego artykułu wprowadzam poniższe kategorie, do których będę nominował,subiektywnie osoby, wydarzenia okoliczności lub fakty.

Kategorie na dziś:

NAJWIĘKSZA NIESPODZIANKA: chyba mimo wszystko 8 miejsce lidera klasyfikacji Grzegorza ZIÓŁKOWSKIEGO.

DEBIUT CYKLU: bez dwóch zdań 4 miejsce Miłosza RĘKASA, poza tym dobre występy Sebastiana MĘDLEWSKIEGO (13), Adama PIECZKI (19) i Gracjana KĘSIKA (23)

PLUS TURNIEJU: Chyba zawsze można by tu mówić o jego wysokim poziomie ale dzisiaj na pewno jest to rekordowa frekwencja – 41 ZAWODNIKÓW!!!!!.

PODZIĘKOWANIA: dla Zbigniewa LESZCZYŃSKIEGO i firmy LOTTO za uświetnienie kolejnego już turnieju cyklu wspaniałymi pucharami i nagrodami.

WARTE PODKREŚLENIA: W turnieju zainaugurowało 4 zawodników z jednej rodziny, rodziny RĘKAS z Toporzyska.

UWAGA ORGANIZACYJNA: Jakiekolwiek zadeklarowanie uczestnictwa w turnieju typu będę lub nie będę (mail, telefon, komentarz pod postem na FB, Messanger, Whats up itp.) przed jego rozpoczęciem, oraz punktualne przybycie na zawody, bardzo usprawnia rozpoczęcie turnieju i powoduje pynne jego przeprowadzenie.

Kolejny turniej zgodnie z planem 13 stycznia. W związku z obecną sytuacją, proszę śledzić naszą stronę internetową www.pingpong.bydgoszcz.pl, na której publikujemy najświeższe informacje związane z naszą działalnością i w razie konieczności odwołania/przełożenia turnieju tam taka informacja pojawi się jako pierwsza.

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy bawili się z nami w środę.

Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzwnia oraz dużo pomyślności w Nowym Roku.                                                                       

Za organizatorów: Robert Różyński

4 GP TAB1

4 GP TAB2

4 GP TAB3

4 GP TAB4

Wyniki wszystkich uczestników w linku

Plików:
(0 głosów)
Dodany: 2020-12-10
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 41.09 KB