Mateusz REPKE wygrywa 5 GP SŁONECZNYCH

20210224 winnerRepke

W dniu 24.02.2021 r., po ponad dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej coronavirusowymi obostrzeniami, rozegraliśmy piąty turniej z cyklu GP SŁONECZNI sezonu 20/21. Można by powiedzieć nareszcie, a jednocześnie zadać pytanie na jak długo pozwolono nam się otworzyć? Pewnie odpowiedzi dziś nikt nie zna, tak że cieszmy się tym co mamy i śledźmy stronę w poszukiwaniu kolejnych turniejów.

Mimo niesprzyjających warunków epidemicznych na hali przy ulicy Bronikowskiego 45 pojawiło się 29 zawodników (w, w tym aż 4 debiutantów. Jak zwykle turniej obfitował w bardzo wyrównane, stojące na wysokim poziomie pojedynki

Wyniki sportowe w załączonych plikach, a kontynuując zapoczątkowany po 4 GP opis w skrócie według kategorii poniżej  Kategorie na dziś:

ZWYCIĘZCY: po 5 turniejach mamy 4 zwycięzców dwukrotnie 60kę zgarnął prowadzący w cyklu Grzegorz ZIÓŁKOWSKI, po razie wygrali Natasza ZEŁUDOK, Bartek SŁOMSKI i Mateusz REPKE (zwycięzca 5 GP).

DEBIUT CYKLU: to 15 miejsce Karola BELTERA.

PLUS TURNIEJU: Mimo absencji kilku zawodników z czołówki, cały czas wysoki poziom, a przede wszystkim fakt możliwości rozegrania tego turnieju.

PODZIĘKOWANIA: dla wszystkich uczestników za sprawne rozegranie zawodów (o 23.00 zamykaliśmy hale).

WARTE PODKREŚLENIA: Młodzież z rodziny Rękas  radzi sobie coraz lepiej w silnej stawce i (Miłosz, Maciej, Julka) odpowiednio zameldowali się na 6, 12 i 19 miejscach. Tata Grzegorz tym razem coach-ował.

UWAGA ORGANIZACYJNA: Temat cały czas aktualny - Jakiekolwiek zadeklarowanie uczestnictwa w turnieju typu będę lub nie będę (mail, telefon, komentarz pod postem na FB, Messanger, Whats up itp.) przed jego rozpoczęciem, oraz punktualne przybycie na zawody, bardzo usprawnia rozpoczęcie turnieju i powoduje pynne jego przeprowadzenie. Po kolejnym turnieju zaimplementujemy klasyfikacje uwzgledniajaca odjecie 2 najslabszych wystepow.

Kolejny turniej (o ile nie będzie następnych ograniczeń) zgodnie z planem 10 marca. W związku z obecną sytuacją, proszę śledzić naszą stronę internetową www.pingpong.bydgoszcz.pl, na której publikujemy najświeższe informacje związane z naszą działalnością i w razie konieczności odwołania/przełożenia turnieju tam taka informacja pojawi się jako pierwsza.

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy bawili się z nami w środę.

Za organizatorów: Robert Różyński

20210224 tabelka 120210224 tabelka 220210224 tabelka 3

 Aktualna klasyfikacja w linku ponizej

(0 głosów)
Dodany: 2021-02-26
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 44.1 KB