Nie ma mocnego na Ziółkowskiego!!!

20210310 Winners1

Nadrabiamy coronawirusowe zaległości i w dniu 10.03.2021 r., rozegraliśmy szósty turniej z cyklu GP SŁONECZNI sezonu 20/21. Cieszymy się frekwencją (w środowy wieczór pojawiło się na hali Gwiazdy 35 zawodników), która cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Tym razem gościliśmy 5 debiutantów w tym rewelacyjnie spisującą się w ostatnim czsie Maję Kurzawską z Torunia. Rodzina Rękas coraz wyżej i biorąc pod uwagę wiek zawodników dobry prognostyk na najbliższą przyszłość.

Wyniki sportowe w załączonych plikach, a kontynuując zapoczątkowany po 4 GP opis w skrócie według kategorii poniżej  Kategorie na dziś:

ZWYCIĘZCY: po 6 turniejach bez zmian mamy 4 zwycięzców połowę (3 razy) 60kę zgarnął prowadzący w cyklu Grzegorz ZIÓŁKOWSKI, po razie wygrali Natasza ZEŁUDOK, Bartek SŁOMSKI i Mateusz REPKE (zwycięzca 5 GP). Czyli jak w tytule w formie czy bez wygrywa Grzegorz.

DEBIUT CYKLU: to bezapelacyjnie 6 miejsce Maji Kurzawskiej, która walkę o finał przegrała bardzo niewiele 2:3 z klikającym ten artykuł.

PLUS TURNIEJU: Mimo absencji kilku zawodników z czołówki, cały czas wysoki poziom, a przede wszystkim fakt możliwości rozegrania tego turnieju.

PODZIĘKOWANIA: dla wszystkich uczestników za sprawne rozegranie zawodów (o 23.00 zamykaliśmy hale).

Klasyfikacja: Od dzisiaj klasyfikacja generalna (plik excel) cyklu uporządkowana jest według sumy punktów po odjęciu 2 najsłabszych rezultatów.

UWAGA ORGANIZACYJNA: Temat cały czas aktualny - Jakiekolwiek zadeklarowanie uczestnictwa w turnieju typu będę lub nie będę (mail, telefon, komentarz pod postem na FB, Messanger, Whats up itp.) przed jego rozpoczęciem, oraz punktualne przybycie na zawody, bardzo usprawnia rozpoczęcie turnieju i powoduje pynne jego przeprowadzenie.

Termin kolejnego turnieju zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej www.pingpongbydgoszcz.pl

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy bawili się z nami w środę.

Za organizatorów: Robert Różyński

20210310 TAB1m

20210310 TAB2m

20210310 TAB3m

  Aktualna klasyfikacja w linku ponizej

(0 głosów)
Dodany: 2021-03-11
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 58.67 KB