Wysoki poziom gier w Białośliwiu

7-go czerwca odbyły się dwa turnieje tenisa stołowego w Białośliwiu. W turnieju OPEN wystartowało 24 zawodników o różnym poziomie umiejętności: od amatora do reprezentujących kluby 3-cio i 2-go ligowe, a nawet dwóch reprezentantów Superligi z ZooLeszcz Gwiazda Bydgoszcz. W finale spotkali się Zbigniew Leszczyński oraz Artur Białek  - wygrana Artura 3:2. Cały pojedynek do obejrzenia na naszym kanale Youtube (linki poniżej).

Na portalu Fakty Pilskie pod adresem: http://www.faktypilskie.pl/bialosliwie/19428-wito-tenisa-stoowego-w-biaoliwiu znajduje się artykuł o tym wydarzeniu.

Mecz ten był ozdobą turnieju i Organizatorzy dziękują Zbyszkowi oraz Arturowi za to, że młodzi adepci z miejscowej Szkółki Tenisa Stołowego mogli na własne oczy obejrzeć mecz na tak wysokim poziomie. Klub ZooLeszcz Gwiazda Bydgoszcz jest niekwestionowanym liderem w naszym regionie (tegoroczny zdobywca Pucharu Polski).

W walce o 3-cie miejsce spotkali się Mariusz Prymula i Paweł Bielunkiewicz. Tu również o zwycięstwie zadecydował 5-ty set, gdzie Paweł prowadząc w nim, ostatecznie uległ Mariuszowi 11:8.

Komentarze  

0 # kibic 2015-06-13 21:33
Biały czy Ty to Ty??? to co graleś w 2011 czy 2012, a teraz to przepaść.... na tym poziomie bh tragedia, timing i nogi tragedia, fh taki sobie -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować