To już jutro! Nie może Ciebie zabraknąć!

 Plakat Gwiazda

Przypominamy wszystkim o meczu: już w piątek w Bydgoszczy rusza LOTTO Superliga! W rolach głównych po stronie Bydgoszczy wystąpią: Ádám Pattantyús, Marek Badowski oraz Harmeet Desai, natomiast po stronie Bogorii Grodzisk Mazowiecki: Daniel Górak, Panagiotis Gionis oraz Masaki Yoshida. Mecz rozpocznie się o godzinie 18. Swoją obecność zapowiedziała TVP, więc zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko i świetna oprawa medialna.

Na szczególną uwagę zasługują liderzy obu grużyn, obaj grający stylem defensywnym. Kto wie, być może będziemy świadkami ich bezpośredniego starcia! Co prawda bilans Ádáma Pattantyúsa (po lewej) z Panagiotisem Gionisem (po prawej) jest ujemny (1:2 w meczach), ale kto wie, czy właśnie jutro nie zostanie on wyrównany na 2:2... Natomiast na pewno zawodnicy ci gwarantują tenis stołowy na najwyższym, światowym poziomie!

Adam Gionis

Polska superliga jest jedną z najsilniejszych lig w Europie. Letnie okienko transferowe przyniosło wzmocnienia wielu drużyn. Bardzo swój skład wzmocniła Bogoria, która pozyskała medalistę Mistrzostw Europy Panagiotisa Gionisa. Grek w rankingu Międzynarodowej Federacji ITTF zajmuje 26. Miejsce. Oprócz niego i Daniela Góraka w Bydgoszczy wystąpi również pozyskany przed tym sezonem Masaki Yosida. Młody Japończyk w ostatnim sezonie występował w niemieckiej Bundeslidze, gdzie miał dodatni bilans gier i wygrywał z najlepszymi tenisistami świata.

Jeśli chodzi o nasz zespół, ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz również pozyskała kilku mocnych zawodników. Oprócz Chao Zhai z Chin (na zdjęciu poniżej po lewej), który na codzień gra w swoim kraju w Superlidze, a w zeszłym sezonie występował we francuskiej ekstraklasie i doznał tylko dwóch porażek oraz Harmeeta Desai, skład drużyny Zbigniewa Leszczyńskiego wzmocnił Młodzieżowy Mistrz Polski z tego roku Marek Badowski (stojący na najwyższym stopniu podium na zdjęciu po prawej).

Zhai-chao Badowski

Tak więc już jutro w naszym mieście nie lada gratka dla wszystkich miłośników tenisa stołowego: mecz drużyny nieocenionego Zbyszka Leszczyńskiego ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki! Serdecznie namawiamy wszystkich do przyjścia na halę przy ulicy Bronikowskiego 45. Tym bardziej, że tak świetne widowisko obejrzeć będzie można... za darmo (wstęp wolny)!!!